1725 nm 100 W ar šķiedru savienotu diožu lāzers
Funkcijas:
-
Viļņa garums:1725 nm ± 5 nm
-
Šķiedras veids:400 μm vai 200 μm kodols, NA 0,22 (pielāgojams)
-
Šķiedras savienotājs:SMA905 vai QBH (pēc izvēles)
Lietojumprogrammas:
- Medicīniska un ķirurģiska izmantošana (piemēram, fototermiskā terapija)
- Plastmasas un polimēru apstrāde
- Gāzes noteikšanas vai absorbcijas izpēte

Datuma lapa
Preces Nr.: FC1725CB100
Preces nosaukums: 1725nm 100W šķiedras savienots diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 1725 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Izejas jauda | 100W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 600 um |
| Šķiedras garums | 1 M/0,9 mm jaka |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs |
SMA905 |
| Elektriskās | |
| Darba strāvas Lop | 12A |
| Sliekšņa strāva Lth | 1A |
| Darba spriegums Vop | 50V |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
Dizains:


Precīza viļņa garuma kontrole: centrālais viļņa garums 1725 nm ± 5 nm stabilai un precīzai veiktspējai.
Pieslēdzams dizains: ērts vienkāršai uzstādīšanai, nomaiņai un sistēmas integrācijai.
Šīs ir divas galvenās šī lāzera īpašības, kas ļauj klientiem to izmantot precīzākos eksperimentos.
1725 nm šķiedru-savienotais diodes lāzers nodrošina līdz 100 W CW jaudu, kas savienota daudzmodu šķiedrā ar spektrālo platumu<20 nm, center tolerance of ±5 nm, and thermal tuning/monitoring capabilities. It is commonly used in solid-state laser pumping, industrial processing, and medical systems due to its high brightness, stable beam quality, and plug-and-play integration.
Populāri tagi: 1725nm 100w šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










