Apraksts
20 W 808 nm lāzera diožu stienis ar ģenerētu FAC objektīvu
Ātra informācija:
Tiek piegādāts ar FAC vai SAC objektīvu (Limo / Fisba / Ingeneric pēc izvēles)
Liela jauda un augsta efektivitāte
Siltuma izlietni var pielāgot
19 izstarotāji skaitot caur zemu darba strāvu
Uzlabotā AuSn lodēšana
Viļņa garums 808nm, 830nm, 940nm, 975 nm...
Ar vadītspēju dzesēta CSLD ir optimāls risinājums cietvielu lāzera sūknēšanai,
apgaismojums, diodes lāzeršķiedru savienojums un tiešās diodes vajadzības

Datu lapas
Preces Nr. CC808SB20
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Izejas jauda | 20W |
| Spektrālais platums FWHM | 4nm |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 35 grādi |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 8Deg |
| Polarizācijas režīms | TE |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | 25A |
| Sliekšņa strāva Ith | 10A |
| Darba spriegums Vop | 1.7V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~30℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55℃ |
| Temperatūras koeficients | ~0.3nm/℃ |
Pakas rasējums

Populāri tagi: 20w 808nm lāzera diodes stienis ar ģenērisku fac lēcu piegādātājiem, ražotājiem Ķīnā, rūpnīcā, vairumtirdzniecībā, ražots Ķīnā










