Apraksts
150W 808nm CW vienjoslas lāzera diode
---- sūknēšanai, matu noņemšanas mašīna, zinātniskie pētījumi, militārie, rūpniecības griešana 25 emitētāji vai 47 emitētāji

Līdzekļi:
Augsta uzticamība.
Augsta stabilitāte.
Cietā lodējamā eimblija tehnoloģija.
Optimizēta OE pārveidošanas efektivitāte.
Stardard konfigurācija un klientu dizaina pakete.
Specifikācijas:
Preces Nr.: CC808SB150
Preces nosaukums: 150W 808nm CW vadītspējas atdzesēts viena bāra diodes lāzers
| Optisko | |
| Centra viļņu garums λ | 808nm (808nm) |
| Viļņu garuma tolerance | ±5nm |
| Izejas jauda | 150W (150W) |
| Spektrālais platums FWHM | ≤3nm |
| Spektrālais platums FW90%E | ≤6nm |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 40Deg (40Deg) |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 10Deg (10Deg) |
| Polarizācijas režīms | Tm |
| Slīpuma efektivitāte | ≥1.0W/A |
| Elektriskās | |
| Ekspluatācijas strāva Iop | ≤105A |
| Sliekšņa pašreizējais ith | ≤20A |
| Darba spriegums Vop | ≤2V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ≥55% |
| Siltuma | |
| Darba temperatūra | 15 ~ 30 °C |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55°C |
| Viļņu garuma temperatūras koeficients | ~0.28nm/°C |
| Dzesētājšķidruma | Dejonizēts ūdens |
| Plūsmas ātrums/josla | 0,4-0,7L/min |
| Maksimālais ieplūdes spiediens | 380kPa (380kPa) |
| Pretestība | 0,25-5MΩ*cm |












