100W / 150W 808nm ūdens dzesēšanas mikrokanālu viens josla

BrandNew 808nm lāzera mikroshēma tiek importēta no Vācijas Jenoptik, ar ilgu kalpošanas laiku> 10000 stundas un augstu stabilitāti. Tas ir īpaši izstrādāts mikrokanālu ūdens dzesēšanas lāzera kaudzei matu noņemšanas mašīnas rokturim. To var izmantot arī rūpnieciskai sūknēšanai un lāzera savienošanai.
BrandNew nodrošina arī augstas uzticamības mikrokanālu dzesēšanas lāzera kaudzi, ko izmanto matu noņemšanai, ādas pievilkšanai, ādas atjaunošanai, balināšanai. Turklāt mēs varam nodrošināt OEM klientus ar jaudu līdz KW rūpnieciskai un militārai lietošanai.

Priekšrocības:
Augsta uzticamība
Augsta konversijas efektivitāte
Kompakts iepakojums
Pielietojums:
Medicīniskā
Sūknēšana
Zinātniskie pētījumi
Preces nr .: WC808SB100
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums λ | 808nm |
| Viļņa garuma pielaide | ± 5 nm |
| Izejas jauda | 150W |
| Spektrālais platums FWHM | ≤3nm |
| Spektrālais platums FW90% E | ≤6nm |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 40deg |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 10deg |
| Polarizācijas režīms | TM |
| Slīpuma efektivitāte | ≥1.0W/A |
| Elektriskā | |
| Darbības strāva IOP | ≤105A |
| Sliekšņa strāva Ith | ≤20A |
| Darba sprieguma Vop | ≤2V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ≥55% |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~30℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55℃ |
| Temperatūras koeficients | ~ 0,28 nm / ℃ |
| Dzesēšanas šķidrums | Dejonizēts ūdens |
| Plūsmas ātrums / josla | 0,4-0,7L / min |
| Maksimālais ieplūdes spiediens | 380kPa |
| Pretestība | 0,25-5MΩ * cm |














