Apraksts
Vislabāk pārdotais lāzera sūknēšanas 60 W 915 nm vadītspējas dzesēšanas CS diodes lāzers
Galvenā iezīme:
Lielākā izejas jauda: 60W
centrs Viļņa garums: 915 nm
viļņa garuma pielaide: ±5nm
Darba režīms: CW


Specifikācijas
Preces Nr.: CC915SB60
Preces nosaukums: Vislabāk pārdotais lāzersūknēšanas 60W 915nm vadītspējas dzesēšanas CS
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 915 nm |
| Izejas jauda | 60W |
| Bāra skaits | 1 |
| Darba režīms | CW |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Eimtera izmērs | 11 mm |
| FWHM | 10/12Deg |
| Polarizācijas režīms | TM |
| Elektriskās | |
| Darba strāvas Lop | Mazāks vai vienāds ar 40A |
| Sliekšņa strāva Lth | Mazāks vai vienāds ar 8A |
| Darba spriegums Vop | Mazāks vai vienāds ar 2V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | Lielāks vai vienāds ar 45% |
| Termiskā | |
| Darba temp. | 15-32 grāds |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grāds |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients |
0.3nm/grāds |
|
|











