Apraksts
975 nm 80 W vadītspējas dzesēšanas CS diodes lāzers rūpnieciskai lietošanai
Galvenās funkcijas:
- Tipiskais viļņa garums: 975±5nm
- Augsta jauda: 80W
- Darba režīms: CW
- Vadība Atdzesēts
- CS pakotne
Pielietojums:
- lāzera sūknēšana
- materiālu apstrāde
- nozare
- medica
- aizsardzība
- militārs
- zinātniskie pētījumi
- Kopš 1999. gada 808 nm lieljaudas diožu lāzeri ir atraduši nozīmīgu pielietojumu rūpnieciskajos lāzeros un sūknējamos cietvielu lāzeros (DPSSL).
- Tie var radīt jaunus lietojumus, kur vieta, svars un jauda ir ļoti svarīgas.
- Augstas -efektivitātes ierīces rada mazāk siltuma pārpalikumu, mazāk slodzes uz dzesēšanas sistēmu, augstāku toleranci pret siltuma pārneses svārstībām, zemāku savienojuma temperatūru un ilgāku kalpošanas laiku.
-
Lieliska siltuma izkliede ar vadītspēju vai ūdens augstas caurlaidības{0}}dzesēšanu
-
Uzlabo kopējo veiktspēju un pagarina lāzerdiodes kalpošanas laiku.
-
Pēc izvēles var pievienot arī dažādus optiskos komponentus, lai kolimētu divas optiskās asis.
Specifikācijas
Preces Nr.: CC975DL80
Preces nosaukums: 975nm 80W vadītspējas dzesēšanas CS diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 975 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Darba režīms | CW |
| Izejas jauda uz joslu | 80W |
| Bāra skaits | 1 |
| Izstarotāja izmērs | 20 mm |
| Izstarotāju skaits | 29 |
| Attālums starp stieņiem | 1,8 mm |
| FWHM | 22/29Deg |
| Polarizācijas režīms | TM |
| Elektriskās | |
| Darba strāvas Lop | Mazāks vai vienāds ar 26A |
| Sliekšņa strāva Lth | Mazāks vai vienāds ar 7A |
| Darba spriegums Vop | Mazāks vai vienāds ar 2,9 V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | Lielāks vai vienāds ar 45% |
| Termiskā | |
| Darba temp. | 15-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients |
0,3nm/grāds |
Zīmējums:













