80 W 885 nm lāzerdiožu viena stieņa masīvs
Viena stieņa diožu lāzeri ir pieejami neuzmontētās lāzerdiodes stieņos vai uzstādīti vadoši vai aktīvi atdzesētos iepakojumos. Lielākā daļa diožu joslu darbojas viļņa garuma apgabalā no 755 līdz 860 nm vai no 940 nm līdz 980 nm. Visizcilākie ir 808 nm (neodīma lāzeru sūknēšanai) un 940 nm (Yb:YAG sūknēšanai) viļņu garumi. Vēl viens svarīgs viļņa garums ir aptuveni 975–980 nm, lai sūknētu ar erbiju vai iterbiju leģētus lieljaudas šķiedru lāzerus un pastiprinātājus. Tipiska pasīvi atdzesēta diode tiek piedāvāta uz CS stiprinājuma, standarta komplekta, kas ir saderīga ar termoelektrisko dzesētāju (TEC) balstītu montāžas armatūru. CS stiprinājums ir piemērots gandrīz CW (QCW) un vidējas jaudas CW darbībai. Aktīvai ūdens dzesēšanai tas izmanto mikrokanālu siltuma izlietnes. Lai palielinātu izejas jaudu, var salikt vairākus stieņus horizontālā vai vertikālā virzienā.

Pārskats
Iespējas:
Lodēšana: indija / AuSn
Dziedinātājs: Cu / WCu90 / WCu85
Ātro asi var kolimēt pēc pieprasījuma.
Funkcijas:
AuSn cietlodēšanas montāžas tehnoloģija
Standarta konfigurācija un klienta dizaina pakotne
Optimizēta OE konversijas efektivitāte

Datu lapa:
Preces Nr.: CC885DL80
Preces nosaukums: 80W 885nm CW vadītspējas dzesēšanas viena stieņa diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 885 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Darba režīms | CW |
| Izejas jauda | 80W |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 35 grādi |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 8Deg |
| Elektriskie | |
| Darbības strāva Iop | 82A |
| Sliekšņa strāva Ith | 12A |
| Darba spriegums Vop | 1.85V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 53% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grāds |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | -0.3nm/grāds |
| Dziedinātāja jauda | >100W |
Zīmējums:
![product-1-1 LT3N808DA212)T]I_M0TF7O](/Content/uploads/202098745/202002111342537546344.png)
Populāri tagi: 80w 885nm lāzerdiodes viena stieņa masīva piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










