Apraksts
100 W 780 nm CW lāzerdiodes viena josla
pārskats
Funkcijas:
CS tipa pasīvais dzesētājs
Augsts spilgtums un augsta uzticamība
Vienots staru profils
Šaurs spektrs
Pielietojums:
Drukāšana
Medicīnas
Kolimēta cietvielu lāzera sūknēšana
Tiešie pielietojumi, piemēram, materiālu apstrāde

Datu lapa
Preces nr.: CC780DL100
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 780 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Izejas jauda | 100W |
| Darba režīms | CW |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 80A |
| Sliekšņa strāva Ith | 10.5A |
| Darba spriegums Vop | 1.85V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 52% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grādi |
| Temperatūras koeficients | ~0,3nm/grāds |
Zīmējums

FAQ:
Vai viena stieņa diožu lāzeru var izmantot vidē ar mainīgu temperatūru un mitrumu?
Atkarībā no konstrukcijas un iepakojuma viena stieņa diožu lāzers var būt piemērots darbam vidē ar mērenām temperatūras un mitruma svārstībām.
Populāri tagi: 100w 780nm cw lāzerdiodes viena stieņa piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










