400MW 1064NM SM Butterfly lāzera diode
These DFB laser diodes come in a 10-pin butterfly package with a 1064nm center wavelength. The output power is > 500mW in pulsed mode and 200mW in CW operation. These DFB lasers offer a very narrow spectral linewidth (200 kHz) as well as a PM fiber pigtail Izvade . Izplatīta atgriezeniskā saite (DFB), kas atrodas lāzera dobumā, nodrošina viļņa garuma stabilizāciju . Parastās lietojumprogrammas ietver šauras joslas platuma šķiedras lāzera sēklu, spektroskopiju, metroloģiju un sensoru .
200mW 1064nm Butterfly Laser Diode are offered in an 10-pin butterfly package with a polarization maintaining fiber pigtail. They have an integrated thermo-electric cooler, an internal 10 kΩ thermistor, and an internal monitor photodiode. The package is electrically floating relative to ground, offering flexibility in mounting and control of the Lāzers . Standarta produkts ir pieejams bez savienotāja . Izvēles FC/APC savienotājs ir pieejams . Lūdzu, pieprasiet cenu noteikšanu un vadošo laiku .

Specifikācija:
Vienuma numurs: FC1064SM200
| Optisks | |
| Centra viļņa garums | 1064nm |
| Izejas jauda | 200MW |
| Šķiedra | |
| Šķiedra | Hi1060 |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru savienotājs | Kails gals |
| Elektrības | |
| Sliekšņa strāva | 60mA |
| Darbības strāva | 600mA |
| Darba spriegums | 2.5V |
| Termistors | Pieejams |
| Fotodiode | Pieejams |
| Termisks | |
| Testa temp . | 25 grādi |
| Glabāšanas temp . | -20-50 grāds |
Dimensija:

Populāri tagi: 200MW 1064nm tauriņu lāzera diožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, izgatavots Ķīnā










