Apraksts
6W 450nm ar šķiedru savienotas lāzerdiodes, TEC, PD, termistors
Pieejama ar kompaktu iepakojuma dizainu, 6 W 450 nm ar šķiedru savienota lāzerdiode nodrošina stabilu izejas jaudu un augstu savienojuma efektivitāti nozarē.
Iezīme:
0,22NA skaitliskās apertūras šķiedra
105 μm atvērums
Fiber Connector FC/SMA905, pēc jūsu izvēles

Zīmējums
![JBQ7KSJX4QN[`BF]XWR6GEH](/Content/upload/201998745/201907261431595099914.png)
Datu lapas
| Optiskais: | |
| Centra viļņa garums | 450 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda | 6W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedra: | |
| Šķiedras līkuma rādiuss | & gt;60mm |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | SMA905/FC |
| Elektriskie: | |
| Darba strāva Iop | 1.6A |
| Slieksnis Pašreizējais lth | 0.2A |
| Darba spriegums Vop | 20V |
| TEC: | |
| Darba strāva Iop | 6A |
| Darba spriegums Vop | 19.6V |
| Termiskā: | |
| Darbības temperatūra | 15~55℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70℃ |
| Temperatūras koeficients | ~0,3nm/℃ |
Pls sazinieties ar mums pa e-pastu, lai iegūtu vislabāko cenu!
Populāri tagi: 6W 450nm Fiber Coupled Laser Diodes TEC PD termistoru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










