Apraksts
30 W 793 nm daudzmodu šķiedru savienojuma lāzerdiodes modulis
Šis produkts ir īpaši paredzēts 2um šķiedru lāzeram, augsta efektīva savienojuma efektivitāte un uzticams iepakojums garantē konversijas efektivitāti, stabilu lielas jaudas izvadi un augstu spilgtumu, augstas kvalitātes vietu.
Mēs varam nodrošināt klientus ar citu viļņa garumu un izvadi, kā arī to var pielāgot.
Iezīme:
30W izejas jauda
793 nm viļņa garums
0.22NA/200um šķiedra, SMA905 savienotājs
augsts spilgtums
augsta uzticamība
Pielietojums:
2um šķiedru lāzera sūknēšana
medicīnas
DPSS sūknēšana
Preces Nr. : FC793DL30
| Lāzera stars | |
| Centra viļņa garums | 793 nm ± 5 nm |
| Izejas jauda | 30W |
| Spektrālais platums FWHM | 5nm |
| Darba strāva Iop | 9A |
| Sliekšņa strāva Ith | 1.8A |
| Darba spriegums Vop | 10.8V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~30% |
| Šķiedra | |
| Šķiedras līkuma rādiuss | & gt;60mm |
| Bufera diametrs | 250 um |
| Šķiedru apšuvuma diametrs | 125 um |
| Šķiedras serdes diametrs | 105 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Šķiedras garums | 1M |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~55℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70℃ |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | ~0,3nm/℃ |
Iepakojuma rasējums:

Populāri tagi: 30w 793nm daudzmodu šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










