60 W 793 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzers
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Produkta apraksts
Šis ir jauns 60 W produkts 793 nm šķiedru{2}}savienoto lāzerdiožu sērijai.
Mikrooptika pārveido dabisko asimetrisko starojumu no emitētāja mikroshēmām maza serdeņa diametra daudzmodu šķiedrā.
Tas izmanto vienu 200 µm/0,22 NA optisko šķiedru ar papildu Bare savienotāju, nodrošinot lielu jaudu un augstu spilgtumu.
793 nm viļņa garumam ir daudz pielietojumu šķiedru lāzera tehnoloģijā. Pirmkārt, to bieži izmanto, lai sūknētu ar tūlija-leģētu šķiedru lāzeru, lai palīdzētu palielināt lāzera jaudu un sūknēšanas efektivitāti. Optimizējot dubultā-pārklāto optisko šķiedru struktūru, var panākt dobu staru pārraidi, tādējādi vēl vairāk uzlabojot lāzera veiktspēju. Turklāt lāzerus ar viļņa garumu 793 nm izmanto arī medicīniskajā litotripsijā, plastmasas metināšanā un zinātniskajos pētījumos.
Datu lapa
Preces Nr.: FC793DL60
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 793 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ± 3nm |
| Izejas jauda | 60W |
| Spektrālais platums FWHM | 5nm |
| Slīpuma efektivitāte | 18W/A |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 5.5A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.9A |
| Darba spriegums Vop | 40V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 40% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-35 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-70 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | ~0,3nm/grāds |
Zīmējums
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
FAQ:
Vai jūs varētu veikt OEM (projektēt un ražot lāzerus klientam)?
Jā, mums ir profesionāla pētniecības un attīstības komanda, tostarp programmatūras, aparatūras, elektronikas un dizaineru 3D nodaļa, un mums ir pietiekami daudz iespēju ražot lāzerus pilnībā atbilstoši klienta prasībām.
Kādi ir jūsu maksāšanas noteikumi?
T/T vai Western Union pēc jūsu izvēles.
Populāri tagi: 60w 793nm šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










