Apraksts
35 W 808 nm ar šķiedru savienota lāzera diode
ar 400um 0,22NA šķiedru
Diodes lāzers var integrēt vairākas funkcijas pēc pielāgojama pieprasījuma. Kompaktais un darbībai draudzīgais dizains padara to ļoti vienkāršu lietošanu. Mūsu mūžīgā tiekšanās ir apmierināt klientu īpašās prasības un nodrošināt augstas kvalitātes produktus un lāzera risinājumus.
Lietojumprogrammas:
● Medicīniskais ● Apgaismojums
● Sūkņa avots ● Materiālu apstrāde

Datu lapas:
Preces Nr.: FC808DL35
Preces nosaukums: 35W 808nm šķiedras savienots diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808±5nm |
| Izejas jauda | 35W |
| Spektrālais platums FWHM | 3,5 nm |
| Šķiedra | |
| Šķiedras līkuma rādiuss | & gt;60mm |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru kodols | 400 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | FC/SMA905/ST |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | 9.0A |
| Sliekšņa strāva Ith | 1.0A |
| Darba spriegums Vop | 9V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~45% |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~35℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70℃ |
Iepakojuma rasējums:

Populāri tagi: 35w 808nm šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










