50 W BNI 808 nm ar šķiedru savienota lāzerdiode lāzerdrukāšanai
50W 808nm Fiber Coupled Diode lāzera sūknēšanai. Ir augsta kvalitāte un konkurētspējīga cena. |
Priekšrocības:
Cietlodēšanas montāžas tehnoloģija, augstāka uzticamība.
Optimizēta OE konversijas efektivitāte.
Stardard konfigurācijas un klienta dizaina pakotne.
Lietojumprogrammas:
1.Sūknēšana
2.Nozare
3.Medicīna
4.Drukāšana
5. Zinātniskā izpēte
Specifikācijas:
Preces Nr.: FC808DL50 | |
| Preces nosaukums: 50W 808nm CW/QCW/impulss/daudzmodu šķiedru savienota diode | |
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums λ | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Izejas jauda | 50W |
| Spektrālais platums FWHM | ≤ 4nm |
| Šķiedra | |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras serdes/apšuvuma diametrs | 400 um |
| Savienotāja veids | SMA905 |
| Šķiedras garums | 1.5m |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | ≤65A |
| Darba spriegums Vop | ≤2V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ≥40% |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~30℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-80℃ |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | ~0,30nm/℃ |
Iepakojums:
Viens komplekts maciņā (pēc jūsu pieprasījuma).
Piegāde:
Parasti 1-2 nedēļas
FedEx, DHL Express, UPS, TNT.
![]() | ![]() |
Maksājuma termiņš:
T/T un Western Union, jūsu izvēlei.
Atgriešanas nosacījumi:
Pircējs apmaksā piegādes izmaksas.

Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Pamatkompetence
◆ Diožu iepakojums ◆ Staru veidošana
◆ Uzticamības pārbaude ◆ Efektīva dzesēšana
Sertifikāti

FAQ
Q1. Par MOQ.
MOQ. ir 1 komplekts mūsu esošajam produktam.
Q2. Kā ar piegādi?
Mēs varam piedāvāt pakalpojumus no durvīm līdz durvīm pa gaisu vai pa jūru, tikai atkarībā no jūsu faktiskā pieprasījuma.
Piemēram, DHL, UPS, TNT, FEDEX.
Q3. Pēcpārdošanas serviss.
1. Mēs piedāvājam tūlītēju 7 dienu atgriešanas politiku. (7 dienas pēc preču saņemšanas).
2. Ja preces ir bojātas, lūdzu, informējiet mūs 3 dienu laikā pēc piegādes.
3. Visas preces ir jāatgriež to sākotnējā stāvoklī, lai tās varētu pretendēt uz naudas atmaksu vai nomaiņu.
4. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai pārdošanas menedžeri.
Q4. Cik ilgs ir mūsu garantijas laiks?
Mēs nodrošinām jums 1 gadu garantijas laiku, 1 gadu laikā visi pakalpojumi ir bez maksas.














