65 W 808 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzers
808 nm šķiedru savienotā lāzera diode, kas pieejama ar vairākiem kompaktiem iepakojuma dizainiem, nodrošina augstu izejas jaudu un augstu savienojuma efektivitāti nozarē. Ar plašu izejas jaudas diapazonu no 1W līdz 150W, 808nm infrasarkanā lāzera diode nodrošina īpaši intensīvu un CW infrasarkano lāzera gaismas avotu daudzās jomās.
Galvenās iezīmes:
Augstas izejas jaudas 808nm infrasarkanā lāzera gaisma
Plašs šķiedru diapazons: izejas jauda no 200 μm vai 400 μm serdes šķiedrām
Šauras līnijas platums
Augsta savienojuma efektivitāte, stabila veiktspēja un ilgs darbības laiks

Specsheet:
Preces Nr.: FC808DL65
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda | 65W |
| Spektrālais platums FWHM | 7nm |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 200um/400um |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | 8A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.9A |
| Darba spriegums Vop | 23V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~55℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30~70℃ |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | ~0,3nm/℃ |
Pakas rasējums
![HV6V~3%[W2}F`2(39BO]U40](/Content/uploads/202098745/20200824140746f434a2218ede485d95978d956fe58cef.png)
FAQ:
Kā turpināt pasūtījumu?
1. Sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju pa e-pastu
2. Mēs nosūtām PI jums samaksai, maksājuma termiņš ir T / T vai Western Union
3. Kad maksājums ir veikts, mēs organizēsim ražošanu
4. Piegādes laiks ir 1-2 nedēļas atkarībā no dažāda pasūtījuma daudzuma un pieprasījuma.
5. Pēc piegādes mēs nosūtīsim jums DHL UPS FedEx TNT izsekošanas Nr.
Populāri tagi: 65w 808nm šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










