
50W 808nm Fiber Coupled Laser Diode System metināšanai
Priekšrocības:
- Cietlodēšanas montāžas tehnoloģija
- Augsta stabilitāte
- stenda konfigurācija
- CW darba režīms
Lietojumprogrammas:
- Lāzera sūknēšana
- Lāzergravēšana
- Lāzera metināšana
- P&A (pētniecība un eksperimentālā attīstība)
- Uzticamība un izturība, izmantojot vismodernāko--modernāko cietlodēšanas-lodēšanas tehnoloģiju.
- Standartizētas konfigurācijas nodrošina vieglu integrāciju.
- savukārt nepārtrauktā viļņa darbības režīms nodrošina stabilu veiktspēju.
- Pārī ar lieljaudas-lāzera diožu bloku, kas optimizēts gariem viļņu garumiem, šis pāris rada revolūciju cietvielu-un šķiedru lāzera sūknēšanai.
- Stabilu izejas jaudu nodrošina ļoti efektīva vara bloka siltuma izlietne.
Preces Nr.: FC808DL50
Preces nosaukums: 808nm 50W šķiedras savienots diodes lāzers ar barošanas bloku
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
|
Izejas jauda |
50W |
| Darbības režīms | CW |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 400 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Elektriskās | |
| Darba strāvas Lop | 60A |
| Sliekšņa strāva Lth | 10A |
| Darba spriegums Vop | 2V |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,05 nm/grāds |
50 W 808 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzeru sistēma:

Darbības režīmi:
CW režīms:Nepārtraukta viļņa režīms, kurā lietotāji var pielāgot izejas optisko jaudu līdz 50 W.
QCW režīms:Kvazi-CW režīms piedāvā regulējamu izejas jaudu, frekvenci un impulsa platumu impulsu darbībai, piemērots dinamiskām lietojumprogrammām, piemēram, lāzera sūknēšanai un ātrdarbīgai{1}}materiāla apstrādei.
EX analogais režīms:Nodrošina ārēju analogās vadības ieeju papildu elastībai, kontrolējot izvades parametrus attālināti.
Vadības interfeiss:
Skārienekrāna interfeiss:Priekšējais panelis nodrošina vienkāršu un intuitīvu sistēmas vadību, tostarp jaudas, režīma un darbības parametru regulēšanu.
Attālā datora vadība:Ļauj lietotājam kontrolēt un uzraudzīt sistēmu no datora, izmantojot attālo interfeisu elastīgai darbībai.
Temperatūras kontrole:Sistēma ietver inteliģentu siltuma vadības sistēmu, kas nodrošina stabilu darbību, automātiski pielāgojot temperatūru vajadzīgajiem darba līmeņiem pēc ieslēgšanas.
Darbība:
Ieslēgts: kad sistēma ir ieslēgta, temperatūra automātiski paaugstināsies līdz iepriekš iestatītajai darba temperatūrai.
CW režīms: Šajā režīmā lietotājs var nepārtraukti regulēt optisko jaudu līdz 50 W, padarot to piemērotu vienmērīgām lietojumprogrammām, kurām nepieciešama pastāvīga jauda.
QCW režīms: Sistēma var darboties arī QCW režīmā, kurā lietotājs var kontrolēt:
Izejas jauda: Regulējams no zema līdz augstam līmenim.
Impulsu frekvence: Regulējama frekvence impulsu darbībai.
Impulsa platums: Regulējams impulsa ilgums, lai atbilstu īpašām lietojuma vajadzībām (piemēram, materiālu apstrāde vai lāzera sūknēšana).
EX analogais režīms: Ja nepieciešama papildu vadība, lietotāji var pievienot ārēju analogās vadības ierīci, kas ļauj attālināti vai pielāgoti kontrolēt lāzera parametrus.
Populāri tagi: 50W 808nm Fiber Coupled Laser Diode System piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










