Apraksts
808nm diožu lāzers 100W drukāšanai, sūknēšanai
Pieejama ar kompaktu iepakojuma dizainu, 808 nm šķiedru savienotā lāzerdiode nodrošina augstu izejas jaudu un augstu savienojuma efektivitāti nozarē. Ar lielu 100 W izejas jaudu 808 nm lāzerdiode nodrošina īpaši intensīvu un CW lāzera gaismas avotu lāzera sūknēšanas avotā, medicīnā, materiālu apstrādē un drukāšanā utt.
Ir pieejama pielāgota versija un sistēmas, kas paredzētas dažādām šķiedrām.
Lietojumprogrammas:

| Specifikācija: | |
| Izejas jauda | 100W |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Spektrālais platums | 3,5 nm |
| Sliekšņa strāva | 1.0A |
| Darba strāva | 9.0A |
| Darba spriegums | 26.5V |
| Konvencijas efektivitāte | 40% |
| 95% jauda | 0.18NA |
| Viļņa garuma maiņa pret temperatūru | 0,3 nm/℃ |
| Slīpuma efektivitāte | 12.5W/A |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30~70°C |
| Darbības temperatūra | 15~35°C |
| Šķiedras līkuma rādiuss | 75 mm |
| Serdes diametrs | 200μm |
| Skaitliskā apertūra | 0.22 |
| Šķiedru savienotājs | PIKA |
Izmēru diagramma

Populāri tagi: 808nm diodes lāzers 100W drukāšanai Sūknēšanas piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










