Šķiedru savienojuma lāzerdiode 808
Fiber Coupled Laser Diode 808 ir tehnoloģiju produkts, kas savieno lāzerdiodes ar optiskām šķiedrām un tiek izmantots, lai savienotu lāzera enerģiju no lāzerdiodēm ar optiskajām šķiedrām pārraidei. Šī tehnoloģija apvieno lāzerdiožu miniaturizāciju un augstu efektivitāti ar optisko šķiedru elastīgumu un liela attāluma pārraides iespējām, un to plaši izmanto lāzerapstrādē, ārstniecībā, sakaros un citās jomās.
Ātra informācija:
Serdes diametrs: 105um; Skaitliskā apertūra: 0,22NA; Šķiedru savienotājs: FC/SMA905/ST
lāzera mikroshēma no Jenoptik Vācijas; substrāts/čaula no Tecnisco Japan; šķiedra no Nufern Germany

Pielietojums:

| Specifikācija: | |
| Izejas jauda | 5W |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Spektrālais platums | 5nm |
| Sliekšņa strāva | 0.5A |
| Darba strāva | 3A |
| Darba spriegums | 6V |
| Konvencijas efektivitāte | 45% |
| Viļņa garuma maiņa pret temperatūru | 0,3nm/grāds |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30–70 grādi (nekondensējošs) |
| Darba temperatūra | 15-55 grādi |
| Šķiedras līkuma rādiuss | >60 mm |
| Serdes diametrs | 105 um |
| Skaitliskā diafragma | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | FC/SMA905/ST |
Populāri tagi: fiber savienots lāzera diode 808 piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










