20 W-170W 878,6 nm VBG ar šķiedru savienota lāzerdiode
Pārskats:
Pielaides viļņa garuma bloķēšanai tiek izmantota atstarojoša tilpuma Braga režģis, lai atrisinātu pusvadītāju lāzera viļņa garuma bloķēšanas un šaurās līnijas platuma problēmu. Tas samazina režģa jutību pret apkārtējās vides temperatūru un vibrācijām, un ir sasniegusi ievērojamus rezultātus viļņa garuma stabilizēšanā un Lieljaudas pusvadītāju lāzeru līnijas platuma kompresija. Pamatojoties uz Braga režģa tilpuma leņķa un viļņa garuma selektivitāti, katras lāzera bloka ārējā dobumā izstarotie gaismas viļņi tiek atlasīti un nosūtīti atpakaļ uz blakus esošajām vienībām, lai realizētu lāzera bloka ārējās dobuma fāzes bloķēšanu. , un spektrālais platums tiek saspiests līdz desmit reizēm salīdzinājumā ar sākotnējo. Pirmkārt, atbilstošais tālā lauka novirzes leņķis ir zem 1,5 mrad, kas ievērojami uzlabo staru kūļa izvades kvalitāti un stabilitāti, tāpēc to plaši izmanto.
Iezīme:
Jauda no 20W līdz 170W
Viļņa garums ir bloķēts no sliekšņa strāvas līdz darba strāvai pilnam diapazonam
FMWH<0.5nm
Ilgs kalpošanas laiks, augsta konversijas efektivitāte,
Kompakts izmērs un stabila veiktspēja
Pielietojums:
Sūknēšanas avoti cietvielu lāzeriem un cietvielu pikosekundu lāzeriem.

Datu lapas:
Preces Nr.:FC8786WS150
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 878,6 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±0,5 nm |
| Izejas jauda | 150W |
| Spektrālais platums FWHM | 1nm |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 200um |
| Šķiedra NA | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1.5m |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 45 procenti |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 10A |
| Sliekšņa strāva Ith | 1A |
| Darba spriegums Vop | 37V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 25-35 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20~70 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0.01nm/grāds |
Zīmējums:

Populāri tagi: 878.6nm vbg fiber savienotas lāzerdiodes piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










