Apraksts
100mW 1653nm šķiedru savienots diodes lāzers ar PM
Funkcijas:
- Centra viļņa garums: 1653nm±5nm
- Darba režīms: CW
- Šķiedru kodols: PM
- Šķiedru savienotājs: FC/APC
Pieteikums
- Zinātniskie eksperimenti
- Pētījumi
- Medicīnas estētika.

- Viena režīma šķiedras izejas 1653 nm pusvadītāju lāzera gaismas avots izmanto augstas veiktspējas tauriņu pusvadītāju lāzeru, lai nodrošinātu spektrālā viļņa garuma stabilitāti, viena režīma bize.
- Profesionāli izstrādāta piedziņas ķēde un TEC vadība nodrošina drošu un stabilu lāzera darbību. Lāzeru var izmantot zinātniskiem pētījumiem un ražošanas testiem, un to var piegādāt galda vai moduļu iepakojumos atbilstoši klientu prasībām.
Specifikācijas:
Preces Nr.: FC1653SM100
Preces nosaukums: 100mW 1653nm šķiedras savienots diodes lāzers
| Optiskais | Tipiskā vērtība |
| Centra viļņa garums | 1653nm±5nm |
| Darba režīms | CW |
| Spektrālās līnijas platums | > 2,5 MHz |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | PM |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru jaka | 0,9 mm |
| Šķiedru savienotājs | FC/APC |
| Elektriskie | |
| Darbības strāvas pastiprinātāja sadaļa | 4A |
| Darba sprieguma ampēra sadaļa | 1.9V |
| Darbības pašreizējā Osc sadaļa | 0.4A |
| Darba sprieguma Osc sadaļa | 3.9V |
| PD strāva | 300 uA |
| Termistors | 10±5% |
| TEC strāva | 2.2A |
| TEC spriegums | 8.7V |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30~70 grādi |
Zīmējums:


Populāri tagi: 100mw šķiedras savienots diodes lāzers 1653nm piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā












