70 W 915 nm ar šķiedru savienota lāzera diode
Pārskats
Vairākas priekšrocības:
◆ Kompakts dizains ◆ Stabila izejas jauda ◆ Liela jauda
◆ Augsta efektivitāte ◆ Ilgs kalpošanas laiks ◆ Ērts iepakojums
◆ 1020-1220 nm atgriezeniskā saite ◆ SMA905 savienotājs var būt pēc izvēles
Plašas lietojumprogrammas:
915 nm lāzeri galvenokārt tiek izmantoti lāzerradarā, lāzermetināšanā un lāzera virsmas aktivizēšanā.
Lāzermetināšanā un lāzera virsmu aktivizācijas lietojumos 915nm lāzeri ir piemēroti mazu un mikro elektronisko komponentu, sarežģītu shēmu plates un PCB plātņu un citu mazu un sarežģītu konstrukciju daļu precīzai metināšanai to labā termiskā efekta un stara viendabīguma dēļ. Tam ir liela jauda, un tas var nodrošināt ātru un vienmērīgu sildīšanas efektu, nodrošinot precīzu vadāmu metināšanas pozīciju un nemainīgu lodēšanas savienojumu kvalitāti.

Pielietojums:

Datu lapa:
Preces Nr.: FC915DL70
Preces nosaukums: 70 W 915 nm ar šķiedru savienots diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 915±5nm |
| Izejas jauda | 70W |
| Spektrālais platums FWHM | 4,0 nm |
| Slīpuma efektivitāte | 5.8W/A |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | Pliks |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 12A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.6A |
| Darba spriegums Vop | 11.8V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 45% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-35 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
| Viļņa garums Temp. Koeficients | 0,3nm/grāds |
Zīmējums:

Populāri tagi: 70w 915nm šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










