915nm 50um ar šķiedru savienota lāzerdiode
25 w 915 nm sūkņa lāzera moduļos tiek izmantotas vairākas revolucionāras dizaina darbības un jaunākās materiālu tehnoloģijas, lai ievērojami uzlabotu ražošanas procesa mērogojamību. Modulis atbilst stingrām telekomunikāciju nozares prasībām.
Bailes:
50 um mazas šķiedras kodols
Pieejama viļņa garuma izvēle
Lieliska mazjaudas stabilitāte
lāzera mikroshēma no Jenoptik Vācijas,
substrāts/apvalks no Tecnisco Japan,
un šķiedra no Nufern German
Galvenais pielietojums: Sūkņa lāzers
Datu lapas
Preces Nr.: FC915DL25
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 915±5nm |
| Izejas jauda | 20W |
| Spektrālais platums FWHM | 3,5 nm |
| Slīpuma efektivitāte | 2.5W/A |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 50um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs |
SMA905 |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 12A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.5A |
| Darba spriegums Vop | 5.6V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 45 procenti |
| Termiskā | |
| Darba temp. | 15-55 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grāds |
| Viļņa garums Temp. Koeficients | 0.3nm/grāds |
Iepakojuma rasējums:
Populāri tagi: 915nm 50um šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










