Jaudīga 900W 915nm šķiedru lāzera diode
Apraksts:

Priekšrocības:
- kalpošanas laiks: vairāk nekā 10 000 stundas
- Rentabla pakete
- Vienkāršota siltuma vadība
- Viena gada garantija darbam un materiāliem pēc preču saņemšanas.

Pieteikums
- Rūpniecība
- Zinātniskie pētījumi
- Tiešā diožu materiālu apstrāde
Pazīstams ar savu kompakto konstrukciju un lielisko siltuma izkliedi, 900W 915nm Fiber-Coupled Diode Laser ir apliecinājums BrandNew apņēmībai izmantot augstas kvalitātes lāzertehnoloģiju. Plaši uzskatīts par nozares standartu, šo produktu var izmantot dažādos metināšanas procesos, tostarp cietlodēšanā, apšuvumā, remontmetināšanā, sacietēšanā un citās virsmas apstrādēs. Lāzeru paredzamais kalpošanas laiks ir vairāk nekā 10,{5}} stundas, ekonomisks iepakojums un vienkāršota siltuma pārvaldība. Tiek nodrošināta viena gada ražošanas un materiālu garantija no saņemšanas dienas. Šī apņemšanās uzsver uzņēmuma pārliecību par 900 W 915 nm šķiedru savienoto diožu lāzeru uzticamību un kvalitāti, nodrošinot klientiem pārliecību un sirdsmieru.
Datu lapa
Preces Nr.:FC915DL900
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 915nm±10nm |
| Izejas jauda | 900W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 220 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru savienotājs | Pliks gals |
| Elektriskie | |
| Darba strāvas Lop | <30A |
| Sliekšņa strāva Lth | 2A |
| Darba spriegums Vop | 60V |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30~70 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0.3nm/grāds |
Izmēri
Populāri tagi: jaudīgu 900w 915nm šķiedru lāzera diožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā











