40 W 940 nm ar šķiedru savienotu lāzeru izmantošana medicīnā
galvenās iezīmes:
-
940 nm, optimizēts lietošanai medicīnā
-
Šķiedru-savienots dizainselastīgai piegādei un ērtai integrācijai
-
Izvēles SMA vai pielāgoti šķiedru savienotāji
lietojumprogrammas:
- Medicīniskās un ķirurģiskās procedūras (dermatoloģija, zobārstniecība, LOR, ginekoloģija, uroloģija)
- OEM integrācija medicīnas lāzeru sistēmās

Specifikācija
Preces nosaukums: 40 W 940 nm ar šķiedru savienots diodes lāzers
Preces Nr.: FC940DL40
| Optiskais | Tipiskā vērtība |
| Centra viļņa garums | 940nm±10nm |
| Izejas jauda | 40W |
| FWHM | 6nm |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 62,5 um |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1 M/0,9 mm jaka |
| Elektriskie | |
| Darba strāvas Lop | 13A |
| Darba spriegums Vop | 8V |
| Sliekšņa strāva Lth | 1A |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,3nm/grāds |
Lāzera izmērs:

40 W 940 nm šķiedru-savienotie lāzeri tiek plaši izmantoti medicīnas jomā, jo to viļņa garumu ļoti absorbē hemoglobīns un ūdens bioloģiskajos audos. Tas padara tos ļoti efektīvus tādās procedūrās kā audu griešana, koagulācija un ablācija, vienlaikus samazinot apkārtējo audu bojājumus. Izmantojot optiskās šķiedras pārraidi, lāzeru var viegli integrēt rokturī vai endoskopiskajā sistēmā, ļaujot ārstiem sasniegt precīzu kontroli operācijas laikā. Tipiski pielietojumi ir dermatoloģija (asinsvadu bojājumu noņemšana), zobārstniecība (mīksto audu ķirurģija), otolaringoloģija un ginekoloģija (koagulācija un hemostāze un griezumi) un uroloģija (labdabīgas prostatas hiperplāzijas ārstēšana). Tā kompaktais izmērs, augsta uzticamība un stabila jauda padara to par ideālu izvēli mūsdienu medicīnas lāzersistēmām.
Populāri tagi: 40w 940nm šķiedru savienojuma lāzera medicīniskai lietošanai piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










