30 W 976 nm 980 nm ar šķiedru savienota lāzera diode

Produkta apraksts
30 W 976 nm 980 nm ar šķiedru savienotās lāzerdiodes tiek ražotas, izmantojot specializētas šķiedru-savienošanas metodes, kā rezultātā tiek iegūti liela apjoma produkti ar augstu efektivitāti, stabilitāti un izcilu staru kvalitāti.
Īpašs dizains medicīniskiem, sūknēšanas lietojumiem.
Ir pieejamas dažādas izejas jaudas un viļņu garumi.
Ir pieejama pielāgota versija un sistēmas, kas paredzētas dažādām šķiedrām.
Šķiedru-savienotajām lāzerdiodēm ir svarīga loma griešanas un cita veida lāzeru ražošanā. Tos bieži izmanto kā sūkņa avotus, piemēram, šķiedru lāzerus vai cietvielu lāzerus, lai efektīvi ierosinātu darba materiālu, neaizņemot pārāk daudz iekšējās vietas.
Zīmējums:
![product-1-1 {9HI{ZTI{P_@X]]CGGI]9NY](/Content/upload/201998745/201908021518289842248.png)
Specifikācija:
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 976±10nm |
| Izejas jauda | 30W |
| Darba režīms | CW |
| Slīpuma efektivitāte | 2.7W/A |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 11.5A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.6A |
| Darba spriegums Vop | 5.6V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~45% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-55 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
Populāri tagi: 30w 976nm 980nm šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










