150mW 830nm tauriņviļņu garuma stabilizēts šķiedras diodes lāzers
Funkcijas:
- 830 nm tuvu-infrasarkanais starojums ar viļņa garuma stabilizāciju
- 150 mW zemas-jaudas stabila CW izeja, 105 um šķiedras kodols
- Standarta Butterfly pakete, integrēta siltuma vadība
Lietojumprogrammas:
- Precīzijas optiskais sensors: galvenais gaismas avots optiskās šķiedras sensoru sistēmām, lāzera tālmēri
- Biomedicīnas noteikšana: izmanto in-vitro diagnostikas instrumentos, bioloģisko audu spektrālā analīzē
- Laboratorijas optoelektroniskā pētniecība un izstrāde: 830 nm viļņa garuma veiktspējas pārbaudei, lāzera{1}}materiālu mijiedarbības pētījumiem
- Rūpnieciskā mikro-mērīšana: precīzai nobīdes mērīšanai, virsmas raupjuma noteikšanai

Šis 150 mW 830 nm šķiedru diodes lāzers ir izstrādāts ar profesionālu viļņa garuma stabilizācijas tehnoloģiju, kas savienots pārī ar Butterfly paketi, 105 um šķiedras serdi un standarta FC/PC savienotāju, nodrošinot īpaši-stabilu zemas-jaudas nepārtrauktu-viļņu izvadi ar konsekventu spektrālo veiktspēju. Integrētā Butterfly pakotne optimizē termisko kontroli un reāllaika jaudas uzraudzību, izmantojot iebūvēto-PD, nodrošinot uzticamu darbību dažādos temperatūras-industriālos/laboratorijas apstākļos, savukārt FC/PC savienotājs nodrošina netraucētu, zemu{10}}zaudējumu integrāciju ar precīzām optiskām sensoru un noteikšanas sistēmām.
Datu lapa
Preces Nr.: FC830WS015
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 830 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±0,5 nm |
| Izejas jauda | 150mW |
| Spektrālais platums FWHM | 0,1 nm |
| Slīpuma efektivitāte | 0.8W/A |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru savienotājs | FC/PC |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 1.2A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.4A |
| Darba spriegums Vop | 1.8V |
| Termistors kΩ/ (25 C) | 10±5%/3450 |
| TEC darba strāva/spriegums | 2.5V/6.3V |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-50 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,01nm/grāds |
| Viļņa garuma strāvas koeficients | 0,05 nm/A |
Zīmējums:

Populāri tagi: 150mw 830nm tauriņš 105um šķiedru diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










