45 W 1720 nm noņemams ar šķiedru savienots diodes lāzers
Funkcijas:
- 45 W nepārtraukts{1}}vilnis
- Noņemams šķiedras savienojums ērtai nomaiņai un apkopei
- Pēc izvēles SMA905 vai cita veida savienotāji
Lietojumprogrammas:
- Spektroskopija un materiālu analīze
- Sūkņa avots vidējai{0}}infrasarkano staru lāzeru sistēmām
- IR apkure

Specifikācijas
Preces Nr.: FC1720CB45
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 1720 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±20 nm |
| Izejas jauda | 45W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedra | Noņemams |
| Šķiedru kodols | 200um |
| Šķiedras garums | 1M/0.9mm jaka |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | QBH |
| Elektriskās | |
| Darba strāvas Lop | 11A |
| Sliekšņa strāva Lth | 1A |
| Darba spriegums Vop | 25V |
| Termiskā | |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
Dizains:


45 W noņemamā šķiedra-savienots diožu lāzers — uzticama veiktspēja, elastīgi pielietojumi
Atklājiet šo 45 W noņemamo šķiedru-diožu lāzeru — izcilu lāzera risinājumu, kas paredzēts efektivitātei un uzticamībai. Tā noņemamās šķiedras dizains nodrošina vieglu apkopi un nemanāmu integrāciju jūsu sistēmā. Šis diodes lāzers ir izstrādāts ar precizitāti un stabilitāti, un tas nodrošina nemainīgu veiktspēju, padarot to par uzticamu izvēli plašam specializētu lietojumu klāstam.
Sazinieties ar mums jau šodien, lai iegūtu sīkāku informāciju vai pieprasītu piedāvājumu, un paši izbaudiet šī patiesi uzticamā diožu lāzera priekšrocības.
Populāri tagi: 45w 1720nm noņemamu šķiedru savienotu diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā











