4W 638nm ar šķiedru savienota lāzerdiode
4W 638nm Fiber Coupled Laser Diode tiek izmantotas, lai pārraidītu datus lielos attālumos optiskās šķiedras sakaru sistēmās. Optisko šķiedru kabeļi ir imūni pret elektromagnētiskiem traucējumiem un var pārraidīt datus ļoti lielos attālumos ar ļoti nelielu jaudas zudumu. Tas padara tos ideāli piemērotus lietošanai telekomunikāciju tīklos.
Funkcijas:
Diodes lāzers var integrēt vairākas funkcijas pēc pielāgojama pieprasījuma,
Kompakts un darboties{0}}draudzīgs dizains padara to ļoti vienkāršu lietošanu.
Augsta savienojuma efektivitāte
Augsta piesātinājuma izejas jauda
Vienkāršota, efektīva optiskā sistēma
Pielietojums:
Medicīniskā diagnoze
Optiskais instruments
Zinātniskie pētījumi
Spektra analīze

ESD AIZSARDZĪBA — veiciet īpašu piesardzību, lai novērstu ESD. Rīkojoties ar izstrādājumu, izmantojiet rokas siksnas, iezemētas darba virsmas un stingras antistatiskas metodes.
Izmērs:

Datu lapa:
Preces Nr.: FC638DL4
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 638±10nm |
| Izejas jauda | 4W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedra | |
| Šķiedras līkuma rādiuss | > 60 mm |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | SMA905/FC |
| Elektriskās | |
| Darba strāva | 0.8A |
| Sliekšņa strāva | 0.2A |
| Darba spriegums | 17V |
| TEC | |
| Darbības strāva lop | 6A |
| Darba spriegums Vop | 19.6V |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 10-40 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-80 grādi |
Populāri tagi: 4w 638nm šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










