915 nm 350 W CW lieljaudas šķiedru savienota lāzera diode sūknēšanai gravēšanas marķējumam
350 W 915 nm šķiedras savienojuma diožu lāzers Ar CW darba režīmu tas ļauj izmantot gaisa vai ūdens dzesēšanas arhitektūras ar paredzamu augstu uzticamību.
Šim produktam ir augsta spilgtuma, viļņa garuma konsekvence un maza skaitļa priekšrocības
diafragmas atvērums: augsts spilgtums var efektīvi uzlabot šķiedras optiskās-optiskās pārveidošanas efektivitāti
lāzeri, samazina pastiprinājuma šķiedru ietekmi"sildīšana" efektus un samazināt šķiedru lāzeru izmaksas uz vatu;
viļņa garuma konsistence Efektīvi samaziniet šķiedru lāzeru termiskās vadības grūtības; mazs
skaitliskā apertūra var samazināt šķiedru saplūšanas zudumus, un tas ir viens no ideālajiem sūkņa avotiem
šķiedru lāzeriem, īpaši lieljaudas šķiedru lāzeriem.

Datu lapas
Preces Nr.: FC915DL350
Preces nosaukums: 350 W CW lieljaudas šķiedras savienojuma lāzera diode
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 915 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±15 nm |
| Izejas jauda | 350W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 200um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1.5m |
| Šķiedru savienotājs | Pliks gals |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | 26A |
| Sliekšņa strāva Ith | 1.1A |
| Darba spriegums Vop | 34V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~45℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70℃ |
Zīmējums:

Maksājuma&pastiprinātājs; Garantija

Maksājums
T/T un Western Union, jūsu izvēlei
Garantija
18 mēnešu garantijas laiks
Populāri tagi: 350w cw lieljaudas šķiedras savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










