Apraksts
700 W lieljaudas šķiedras savienojuma diožu lāzers
Produkta apraksts
Pārskats
Radīts uz viena -izstarotāja lāzera diodēm, augstas spilgtuma šķiedru savienojuma un vienkāršota iepakojuma pamata, Brandnew piedāvā mūsdienu nozarē augstākās spilgtuma un jaudas diodes.
Lielākā jauda vairāku viļņu garumā:
200W pie 450nm; 140 W pie 793 nm; 180W pie 808nm; 750 W pie 915 nm; 200W pie 940nm; 320W pie 976nm
Funkcijas
Vadošais spilgtums un uzticamība
Stabilizēts spektrs atkarībā no temperatūras un strāvas
Iespējami dažādi viļņu garumi un jauda

Specifikācija:
Preces Nr. FC915DL700
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 915±10nm |
| Izejas jauda | 700W |
| Spektrālais platums FWHM | 6nm |
| Slīpuma efektivitāte | 18W/A |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 25-28A |
| Sliekšņa strāva Ith | 1.1A |
| Darba spriegums Vop | 62~64V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 43% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-35 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-55 grādi |
| Temperatūras koeficients | ~0,35nm/grāds |
Pakas rasējums
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Populāri tagi: 700 w lieljaudas šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










