Lieljaudas šķiedras savienojuma lāzerdiode
Iespējas:
808 nm: lielākā jauda ir 180 W
915 nm: lielākā jauda ir 750 W
976 nm: lielākā jauda ir 550 W
Galvenās iezīmes:
Standarta šķiedra: 105um/200um serde; 0,22NA; SMA905/FC/Bare savienotājs
Šķiedras garumu var pielāgot
Pielāgojiet risinājumu PD, TEC dzesētājam, staru kūlim
Vadošais spilgtums un uzticamība
Stabilizēts spektrs atkarībā no temperatūras un strāvas
Kvalitātes labad, lai nodrošinātu stabilu un ilgu kalpošanas laiku, mēs izmantojam Jenoptik Vācijas lāzerčipu.
Labākai dzesēšanai un siltuma izkliedēšanai mēs izmantojam substrātu/apvalku no Tecnisco Japan.
Augstai jaudas efektivitātei mēs izmantojam Nufern šķiedru.
Kopumā savam modelim mēs izmantojam pasaulē labākās kvalitātes piederumus.
Visas šīs funkcijas var garantēt lāzera kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku kopā ar labāko AnSn lodēšanas tehnoloģiju.

Pielietojums:
Lāzera marķēšana, lāzergravēšana, lāzergriešana, šķiedru lāzera sūknēšanas avots

Karsta produkta datu lapa
Preces Nr. FC915DL500
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 915 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±15 nm |
| Izejas jauda | 500W |
| Šķiedra | |
| Šķiedras garums | 1.5m |
| Šķiedras serdes diametrs | 220 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | Plikais gals |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | 25A |
| Sliekšņa strāva Ith | 1.1A |
| Darba spriegums Vop | 46V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~45℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-70℃ |
| Temperatūras koeficients | ~0,35nm/℃ |
Izmēru zīmējums

Populāri tagi: lieljaudas šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










