80mW 1550nm DFB lāzerdiode
Šīs vienas frekvences 1550 nm DFB lāzerdiodes piedāvā līdz 80 mW lāzera izejas jaudu ar ļoti šauru līnijas platuma emisijas profilu 150 kHz. Šie lāzeri ir arī regulējami viļņu garumā.
DFB lāzerus izmanto tādās lietojumprogrammās kā sensori, telekomunikācijas, spektroskopija un atomu fizika. Tie izmanto Braga difrakcijas režģus pusvadītāja aktīvā pastiprinājuma reģionā, lai izveidotu viļņvadu. Šīs 1550 nm ierīces ir nozares standarta tauriņu pakete ar "Type 1" tapas konfigurāciju. Tauriņu komplekts ir elektriski peldošs, kas nodrošina montāžas elastību un nobīdes strāvas avota izvēles elastību. Tauriņu komplektā ietilpst iekšējais 10K termistors, TE dzesētājs un monitora fotodiode.
Iespējas:
Viena režīma emisijas spektrāls
150 kHz lāzera spektrālās līnijas platums
Viena režīma vai polarizāciju uzturoša šķiedra, kas pārtraukta ar FC/APC
14-Piespraudes tauriņš; Integrēts TE dzesētājs, termistors, monitors PD
Datu lapas:
Preces Nr.: FC1550DFB80
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 1550 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Izejas jauda | 80mW |
| Slīpuma efektivitāte | 0.2mW/Ma |
| Līnijas platums | 150 kHz |
| Sānu režīma slāpēšanas koeficients | 45 dB |
| Šķiedra | |
| Šķiedras veids |
SMF |
| Šķiedru jaka |
900um/250um blīvs buferis |
| Elektriskās | |
| Sliekšņa strāva Ith | 50mA |
| Maksimālā strāva | 500mA |
| Priekšējais spriegums | 2V |
| TEC piedziņas strāva | 2A |
| TEC piedziņas spriegums | 3.4V |
| Termistora pretestība | 10kΩ pie 25 grādiem |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | -20-65 grāds |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40-85 grāds |
| SLD mikroshēmas temperatūras iestatīšana | 25 grādi |
Pakas rasējums
Populāri tagi: 80mw 1550nm dfb lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










