100 W 969 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzers
FC969WS100 nodrošina 100 vatu izejas jaudu ar 0,22 ciparu apertūru, izmantojot 105 μm kodolšķiedru. Sūknēšanas mehānisms darbojas ar precīzu viļņa garumu 969 nm, izmantojot iekšējās bloķēšanas metodes, kas ir labi piemērotas Yb:YAG materiāla un šķiedru lāzeru sūknēšanai. Izmantojot uzlabotas iekšējās bloķēšanas metodes, tas nodrošina šauru viļņu garuma diapazonu. Diode ietver modernu, lieljaudas patentētu mikroshēmu, kas īpaši optimizēta uzticamībai lielas jaudas apstākļos. Šis daudzrežīmu sūkņa modulis piedāvā lielas jaudas, kompakta izmēra un vienkāršotas siltuma pārvaldības kombināciju. Diode kalpo kā sadalīti siltuma avoti, atvieglojot gaisa vai ūdens dzesēšanas arhitektūru izmantošanu, nodrošinot paredzamu un augstu uzticamības līmeni.
Funkcija
100 vati CW izejas jauda
969 nm centra viļņa garums
Augstas uzticamības vairāku viena emitētāja dizains
105 μm serdes diametrs Fiber Pigtail
SMA905 šķiedras savienotājs
Pieteikums
Materiālu apstrāde
Medicīniskā terapija
Cietvielu lāzera mediju sūknēšana

Datu lapas
Preces Nr.:FC969WS100
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 969 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±1 nm |
| Izejas jauda | 100W |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Šķiedra NA | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| Elektriskās | |
| Darba strāvas Lop | 13A |
| Sliekšņa strāva Lth | 1A |
| Darba spriegums Vop | 24V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15-45 grādi |
Lāzera izmērs:
Populāri tagi: 100w 969nm šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










