72W 976nm stabilas šķiedras savienots diodes lāzers
Funkcijas:
- 72W izejas jauda, 976nm centrālais viļņa garums
- SMA905 šķiedras savienotājs
- Kompakts dizains
Lietojumprogrammas:
- Materiālu apstrāde
- Optiskais instruments
-
Cietvielu lāzera sūknēšana
-
Ramana lāzera sūknēšana

Produkta apraksts
- Lāzera diode ir viena -izstarotāja lāzerdiode, kas var izvadīt līdz 72 W augsta spilgtuma optisko jaudu, izmantojot 105 um kodolu daudzmodu šķiedru.
- Lāzers izmanto virkni revolucionāru dizaina soļu un jaunākās materiālu tehnoloģijas, lai ievērojami palielinātu ražošanas procesa mērogojamību. Moduļi atbilst stingrām telekomunikāciju nozares prasībām
- Fiber Bragg režģa stabilizācijas tehnoloģija tiek izmantota, lai bloķētu emisijas viļņa garumu, nodrošinot -beztrokšņu, šauru{1}}joslu spektru pat ar temperatūras, piedziņas strāvas un optiskās atgriezeniskās saites izmaiņām. Viļņa garuma izvēle ir pieejama lietojumprogrammām, kurām nepieciešama augstākā veiktspējas spektrālā kontrole ar lielāko jaudu.
Šis ir mūsu produktu video, lūdzu, pārbaudiet to un, ja jūs interesē, sazinieties ar mani.
Preces Nr.:FC976DL72
Preces nosaukums:72 W 976 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 976 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±0,5 nm |
| Izejas jauda | 72W |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedra NA | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 12A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.7A |
| Darba spriegums Vop | 14.4V |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-55 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,01nm/grāds |
Grafiku papīrs:
Augsti stabilizēts diodes lāzera avots ar augstas veiktspējas LD, stabilizētu viļņa garumu un lielu izejas jaudu. Pieejamie viļņu garumi ir no UV līdz IR (375 ~ 785 nm).
Vadības sistēmas pamatā ir uzlabots mikroprocesors ar augstas -precizitātes ATC un ACC vadības shēmām, lai panāktu stabilu izvadi, vienlaikus nodrošinot vieglu un tūlītēju darbību.
Pēc pieprasījuma ir pieejamas atbilstošas sakaru saskarnes un vadības programmatūra, lai realizētu datora vadību.
Produktu klāstā ietilpst bezmaksas{0}}kosmiskie lāzeri un šķiedru-savienotie lāzeri (SMF fiber-savienotie lāzeri ar FC vai SMA 905 savienotājiem), kuri abi ir ļoti pielāgojami.
Populāri tagi: 72w 976nm stabilu šķiedru savienotu diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










