9 W stabila viļņa garuma šķiedras savienojuma diodes lāzers sūknēšanai
Funkcijas:
- 1m šķiedras garums, tukšā gala šķiedras savienotājs
- ±0,5nm viļņa garuma pielaide, 9W izejas jauda
- Augsta jaudas savienojuma efektivitāte
- Vienmērīgs intensitātes sadalījums
Lietojumprogrammas:
- Lāzera griešanas mašīna
- Drukas sistēma
- Ārstēšana
- Mērīšana

Šī pusvadītāju lāzera moduļa izejas jauda ir 18 W, 45 W, 72 W, 81 W un 180 W. Tas izmanto bizes šķiedru un skaitlisko atvērumu 0,22. Tajā pašā laikā, ja integrētais viļņa garums ir stabils (<1nm linewidth), the output power of the product can reach 9W respectively. The outputs of various lasers, such as broad-stripe lasers and diode bars, are coupled into single-mode or multimode optical fibers. This is a great option to buy this product from us, it's great value for money as well as quality.
Norma:
Preces Nr.:FC976DL9
Preces nosaukums:Stabils viļņa garuma šķiedras savienots diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 976 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±0,5 nm |
| Izejas jauda | 9W |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedra NA | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru savienotājs | Bare End |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 12A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.9A |
| Darba spriegums Vop | 1.8V |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-70 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,03nm/grāds |
Projekts:
Iepakošana

1. Kādas maksājuma metodes jūs atbalstāt?
T/T un Western Union jūsu izvēlei.
2. Cik ilgi es varu saņemt paku?
Parasti 1-2 nedēļas FedEx, DHL Express, UPS, TNT
3. Kā ir ar atgriešanas politiku?
Pircējs apmaksā piegādes izmaksas.
4. Cik ilgs ir mūsu garantijas laiks?
Mēs nodrošinām jums 1 gada garantiju, 1 gadu laikā visi pakalpojumi ir bez maksas.
Pēc-pārdošanas atbalsts
- BrandNew ļoti nopietni uztver attiecības ar klientiem un ir apņēmies nodrošināt klientiem kvalitatīvus pakalpojumus pirms un pēc lāzeriekārtu iegādes.
- Mūsu pārdošanas kontu vadītāji un inženiertehniskā atbalsta speciālisti ir gatavi jums palīdzēt ar visiem jautājumiem, bažām vai pieprasījumiem saistībā ar jūsu aprīkojumu.
- Mēs izstrādājam tā, lai pēc iespējas samazinātu atbalsta prasības, taču, ja klients atklāj problēmu ar savu lāzersistēmu, mēs lūdzam sazināties ar tirdzniecības pārstāvi, lai saņemtu palīdzību.
Populāri tagi: stabilizētu sūknējamo šķiedru savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










