600W 808nm diožu lāzera joslas daļa
6Bars 10bars 12bars 16bars pēc izvēles
300W -1600 W izvade
QCW makro kanāla darba režīms
AUSN cieto klāstu pakete, augstāka stabilitāte
Augstākas enerģijas pārveidošanas efektivitāte
Optimized water channel design and advanced package process of diode laser bars, and adopt high-efficiency material with high thermal conductivity, low coefficient of expansion, heat resistance, corrosion resistant and oxidation resistance, effectively improve the heat dissipation capability of the lasers and ensure higher laser output power and reliability, and longer lifetime.


Datu lapa
Vienums Nr. .: WC808VS600
| Optisks | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Darba režīms | Qcw |
| Izejas jauda uz joslu | 60W |
| Bāru skaits | 10 |
| Pulsa platums | Mazāk vai vienāds ar 400 ms |
| Darba cikls | Mazāk vai vienāds ar 40% |
| Elektrības | |
| Darbības strāva | ~50A |
| Sliekšņa strāva | ~10A |
| Darba spriegums | ~18V |
| Pārveidošanas efektivitāte | ~50% |
| Termisks | |
| Darba temperatūra | 20 ~ 30 grāds |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grāds |
Iesaiņojuma zīmējums

Populāri tagi: 600W 808nm diožu lāzera stieņu daļu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, izgatavots Ķīnā










