755/808/1064nm diodes lāzera stienis Alma Soprano Ice Platinum

TRIO 2CM HP maiņa un remonts
SOPRĀNA LEUS PLATĪNIJAAPVIENO TRĪS VIĻŅU GARUMU PRIEKŠROCĪBAS UN SASNIEDZ IZCILIUS REZULTĀTI, KAS IR PĀRĀK PAR JEBKURU PIEEJU, IZMANTOJOT TIKAI VIENU VIĻŅU GARU.
- 3 viļņu garumu kombinācija optimālam darbības spektram
- Nav sāpju
- Klīniski pierādīta efektivitāte
- Visiem fototipiem, arī iedegušai ādai
Ko BrandNew Tech var nodrošināt
Mēs varam nodrošināt diodes lāzera kaudzes nomaiņu un remontu Alma epilāciju rokturam. Var būt pieejami visi tirgū esošie moduļi.
Augsta maksimālā jauda un augsta stabilitāte
Dzīves laikā vairāk nekā 30 miljoni šāvienu
Garantija viens gads
Ātrs izpildes laiks 1-2 nedēļas
Īpašs dizains Alma depilācijas rokturiem

Datu lapa:
Preces Nr.: WC781T1200
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 755/808/1064 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda uz joslu | 100W |
| Stieņu skaits | 12 |
| Darba režīms | QCW |
| Impulsa platums | 40 ms |
| Izstarotāja izmērs | 10x13,2 mm |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 100A |
| Sliekšņa strāva Ith | 25A |
| Darba spriegums Vop | 24V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 50% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40-80 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,3nm/grāds |
Pakas rasējums

Mums ir gan Alma Soprano Ice, gan Soprano Ice Platinum moduļi

Populāri tagi: Diode Laser Bar For Alma Soprano Platinum Trio 2cm 3D piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










