Apraksts
legolaser 600W 755nm 808nm 1064nm kaudzes masīvs
Iezīme:
- 6 lāzera stieņi, 100W uz vienu stieni
- Ātra un lēna asu kolimācija
- Izturīgs iepakojums-noturīgai lietošanai
Lietojumprogrammas:
- Medicīnas
- Kosmētiskā rētu noņemšana
Datu lapa
Preces Nr.: WC781VS600
Preces nosaukums: 600 W QCW 781 nm diodes lāzera stienis
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 755nm 808nm 1064nm |
| Izejas jauda | 600W |
| Stieņu skaits | 6 |
| Darba režīms | QCW/CW |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 38Deg |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 12Deg |
| Impulsa platums | Mazāks vai vienāds ar 400 ms |
| Darba cikls | Mazāks vai vienāds ar 40% |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 50A |
| Darba spriegums Vop | 21.6V |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 20-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grādi |
| Citi | |
| Dzesēšanas šķidrums | Destilēts ūdens |
| Maksimālais ieplūdes spiediens | 350 ~ 500 kPa |
| Ūdens temperatūra | 23-27 grādi |
| Filtrētas ūdens daļiņas | <20μm |
Zīmējums:
Populāri tagi: legolaser 600w 755nm 808nm 1064nm kaudzes masīvu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










