10 stieņu lāzera diode

Funkcijas:
Īpašs dizains lielākajai daļai ķīniešu matu noņemšanas iekārtu, piemēram, ADSS, Apolo, Sincoheren utt.
Vairāk nekā 50 miljonu kadru kalpošanas laiks un 20 mēnešu garantija.
Ausu lodēšana nodrošina augstu uzticamību
Makro kanāls: dzesēšanas šķidruma plūsmas kanāls ir liels, tāpēc plūsmas ātrums var būt lielāks, siltuma izkliedes efekts ir labāks, siltuma uzkrāšanās parādība nav vienkārša, un lāzera darbības stāvoklis ir stabils.
808nm vai trīskāršā viļņa garuma maisījums pēc jūsu izvēles
Liela jauda un ilgs kalpošanas laiks
Augsts darba cikls, augsts enerģijas blīvums
Filtrēts ūdens, alternatīvi dzesēšanas šķidrumi
Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mani brīvi! (info@brandnew-china.com)

Datu lapa
Preces Nr.: WC808VS600
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda uz joslu | 50W/60W |
| Stieņu skaits | 10 |
| Impulsa platums | Mazāks vai vienāds ar 400 ms |
| Darba cikls | Mazāks vai vienāds ar 40% |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | ~50A/60A |
| Sliekšņa strāva Ith | ~10A |
| Darba spriegums Vop | ~19V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 20-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grādi |
Pakas rasējums

Populāri tagi: 10 bāru lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










