Diožu lāzera stieņu komplekts Dilas apkopei
Šis diožu skurstenis ir Dilas 6 bāru diožu kaudze. To izmanto Dilas roktura detaļu remontam un nomaiņai. Pilnīgi jauns lāzers vairāk nekā 16 gadus koncentrējās uz diožu lāzera stieņu montāžu, un mēs esam redzējuši dažādus Dilas diožu lāzeru skursteņus. Mēs varam arī izmantot to pašu Jenoptik stieni, ko Dilas izmantoja, lai atjaunotu lāzera soprāna jaudu.
Iespējas
3Bāri, 4Bāri, 5Bāri, 6Bāri, 8Bāri pēc izvēles
Mikrokanālu dzesētājs Vācijā importēts
kalpošanas laiks: vairāk nekā 10000 stundas
Datu lapas
Preces Nr.: WC808VS600
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda uz joslu | 100W |
| Stieņu skaits | 6 |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 70 grādi |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 12Deg |
| Polarizācijas režīms | TE |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 100A |
| Sliekšņa strāva Ith | 20A |
| Darba spriegums Vop | 12V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 50 procenti |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40-80 grāds |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0.3nm/grāds |
Populāri tagi: diode lāzera stieņu kaudze dilas apkopes piegādātājiem, ražotājiem Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










