Apraksts
12 bāri Diode lāzera kaudzīte
Galvenās iezīmes:
12 bāri, 60W par bāru, kopā 720W
Tipisks viļņa garums: 808nm; Pieejams arī 3 viļņu garumu maisījums 755 808 1064
Rāmis ir standarta izmēra. To var pielāgot arī lietotāji
Lāzera mikroshēmas ir no Vācijas un ASV
Augsta efektivitāte, zemas atšķirībasMakro kanāls, dzesēts ar ūdeni
Kvalitātes garantija ir 18 mēneši. Šāvienu skaits: > 50 miljoni
Īpašs dizains matu noņemšanai

Datu lapa
Preces Nr.:WC808VS720
Preces nosaukums: 720W 808nm ūdens atdzesēts vertikālā steka diodes lāzers
| Optisko | |
| Centra viļņu garums | 808nm (808nm) |
| Viļņu garuma tolerance | ±10nm |
| Darba režīms | Ar 2004. gada |
| Izejas jauda | 720W (720W) |
| Joslu skaits | 12 |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 38Deg (38Deg) |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 12Deg (12Deg) |
| Impulsa platums | ≤400ms |
| Darba cikls | ≤40% |
| Elektriskās | |
| Ekspluatācijas strāva Iop | 50A ~ 60A |
| Sliekšņa pašreizējais ith | 10A 2004. gada 10 |
| Darba spriegums Vop | 521 |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 50% |
| Siltuma | |
| Darba temperatūra | 20 ~ 30 °C |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55°C |
| Citiem | |
| Dzesētājšķidruma | Destilēts ūdens |
| Plūsmas ātrums/josla | 4 ~ 6L / min |
| Maksimālais ieplūdes spiediens | 350 ~ 500kPa |
| Ūdens temperatūra (bez kondensāta) | 23 ~ 27 °C |
| Filtrētas ūdens daļiņas | <> |
Pakotnes zīmējums

Populāri tagi: 12 bāri diode lāzera steka piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










