Apraksts
4 stieņu diožu lāzeru kaudze
Vertikālie bloki, kas īpaši paredzēti matu noņemšanai, var sakraut līdz 4 iepakotiem lāzera stieņiem, veidojot lieljaudas diodes lāzera komplektu. Katrs no šiem lāzera stieņiem atsevišķi nodrošina līdz 100 vatiem QCW režīmā. Mazās spraugas starp lāzera stieņiem liek modulim iegūt maksimālu mirdzumu no masīviem, ļaujot modulim strādāt ar augstu efektivitāti.

| Optiskais | |
| Viļņa garums | 755 808 1064 nm |
| Darba režīms | QCW |
| Izejas jauda uz joslu | 100W |
| Stieņu skaits | 4 |
| Attālums starp stieņiem | 3,4 mm |
| Ātra asu novirze | ~38 grādi |
| Lēnas ass novirze | ~12 g |
| Impulsa platums | ≤400 ms |
| Cikls | ≤40% |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | 120A |
| Sliekšņa strāva Ith | 20A |
| Darba spriegums Vop | 6V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 45% |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 23 ~ 27 ℃ (nav kondensāta) |
Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 ℃ (nav kondensāta) |




Populāri tagi: 4 bāru diodes lāzera skursteņa piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










