755 808 1064 500W diodes lāzera bloks
808 nm lāzera sistēma izmanto standarta lāzeru ar 808 nm viļņa garumu. Pusvadītāju lāzers izstaro tuvās-infrasarkanās gaismas viļņus, kas var iekļūt dziļi matu folikulu saknēs, uzkarsēt tajā esošo pigmentu un izkliedēt to pa mata folikulām, kas var precīzi iznīcināt matu folikulus, nesabojājot blakus esošos audus, tādējādi panākot matu noņemšanu.
Piemērots visām ķermeņa daļām un visām ādas krāsām.
755 nm joslai ir spēcīgākas selektīvās absorbcijas īpašības
Tas ir piemērots dažādu matu tipu un ādas krāsu matu noņemšanai, īpaši gaišiem{0}}krāsainiem un smalkiem matiem.
1064 nm: Pamatojoties uz selektīvo fototermolīzi, jo matu folikulās un matu stieņos ir daudz melanīna, melanīns tiek izplatīts starp matu sīpola matricas šūnām un pārnests uz matu stieņa struktūru.

Zīmējums:

Datu lapa:
Preces Nr.: WC781VS500
Preces nosaukums: 250W 808nm ar ūdeni dzesējams vertikālais diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808±10nm |
| Izejas jauda | 50W/bārs |
| Stieņu skaits | 10 |
| Darba režīms | QCW |
| Ātra asu novirze | 38Deg |
| Lēnas ass novirze | 12Deg |
| Impulsa platums | Mazāks vai vienāds ar 400 ms |
| Darba cikls | Mazāks vai vienāds ar 40% |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 50A |
| Sliekšņa strāva Ith | 10A |
| Darba spriegums Vop | 19V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 20-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grādi |
Populāri tagi: 755 808 1064 500w diode lāzera skursteņa piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










