Apraksts
Diode lāzera kaudze ar gaismas virzošo konusu
Ātra informācija:
Pilnīgs dizains: lāzera skursteņa{0}}gaismas vadotnes konuss
Standarta izmērs PZ Laser rokas instrumentam
No Vācijas importēta diožu lāzera mikroshēma ar ilgu kalpošanas laiku un superjaudu
Izejas jauda no 300W līdz 1000W
Tipisks viļņa garums: 755 nm 808 nm 1064 nm
Kompakts dizains, viegli integrējams
Ilgs garantijas laiks 20 mēneši


Datu lapas
Preces Nr.:WC808VS1000
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Darba režīms | QCW |
| Izejas jauda | 1000W |
| Stieņu skaits | 10 |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 38 grādi |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 12Deg |
| Impulsa platums | 100 ms |
| Cikls | 20% |
| Elektriskie | |
| Darba strāva | 100A |
| Sliekšņa strāva | 10A |
| Darba spriegums | 18V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 50% |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 20~30℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55℃ |
Zīmējums

Populāri tagi: diodes lāzera kaudze ar gaismas vadotnes konusu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










