UltraForm lāzera stieņu kaudze
Pārskats
Funkcijas:
Liela jauda un īpaši īss impulsa ilgums
Augsta maksimālā enerģija
1-10 Hz ātra frekvence ātrai matu noņemšanai
Long lifetime >30 miljoni šāvienu
Garā garantija ir 20 mēneši
Uzmanību:
1.Lāzera darbības laikā izvairieties no tieša vai izkliedēta starojuma iedarbības uz acīm vai ādu
2. Transportējot, uzglabājot un lietojot, ir jāveic antistatiskie pasākumi
3.Izmantojiet pastāvīgu strāvas padevi, lai darba laikā izvairītos no pārsprieguma
4.Izmantots zem nominālās strāvas un nominālās jaudas, pretējā gadījumā saīsiniet kalpošanas laiku
5. Lāzera darbības laikā saglabājiet labu siltuma izkliedi


Datu lapa
Preces Nr.: WC808VS600
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda uz joslu | 60W |
| Stieņu skaits | 10 |
| Izejas jauda | 600W |
| Impulsa platums | Mazāks vai vienāds ar 400 ms |
| Darba cikls | Mazāks vai vienāds ar 40% |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | ~50A |
| Sliekšņa strāva Ith | ~10A |
| Darba spriegums Vop | ~19V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darba temp. | 20-30 grādi |
| Uzglabāšanas temp. | 0-55 grādi |
Pakas rasējums

Populāri tagi: lāzera stieņu kaudze ultraformu piegādātājiem, ražotājiem Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










