Apraksts
Rezerves daļas Diode Lāzera Stacks 300W 500W 600W
Iespējas
-AuSn cietlodēšanas pakete, augstāka stabilitāte
- Augstāka jaudas pārveidošanas efektivitāte
-Makro kanālu pakete, noslēgta māja
- Augstāka uzticamība, ilgāks kalpošanas laiks
-2,0 mm solis starp stieņiem
-Līdz 6-20 stieņiem vienā kaudzes modulī
-Viena vai vairāku viļņu garums 760 nm, 808 nm, 1064 nm vienā kaudzes modulī
-Aktīvā ūdens dzesēšana optimizētam kalpošanas laikam un jaudai
-Zemas termiskās pretestības pakete

Datu lapas
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda uz joslu | 50W/60W |
| Stieņu skaits | 10 |
| Impulsa platums | ≤400 ms |
| Cikls | ≤40% |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | ~50A/60A |
| Sliekšņa strāva Ith | ~10A |
| Darba spriegums Vop | ~19V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 20~30℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55℃ |
Zīmējums

Populāri tagi: rezerves daļas diode lāzera kaudze 300w 500w 600w piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










