200 W horizontālie bloki CW ar 2 stieņiem, ko izmanto lāzeriekārtu daļām
Funkcijas:
- Ilgs kalpošanas laiks
- Augsta precizitāte
- 200W izejas jauda, 808nm centrālais viļņa garums
- QCW darba režīms
- 200w izejas jauda uz vienu bāru
Lietojumprogrammas:
- Sūknēšana
- Rūpniecība
- Zinātniskie pētījumi
- Medicīnas
Datu lapa
Preces Nr.: CC808HS200
Preces nosaukums: 808 nm 200 W vadītspējas dzesēšanas horizontālā masīva diožu lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums λ | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda uz joslu | 200W |
| Stieņu skaits | 2 |
| Ātrās ass novirzes FWHM | 40 grādi |
| Lēnas ass novirzes FWHM | 10 grādi |
| Impulsa platums | 200 ASV |
| Darba režīms | QCW |
| Biežums (pārbaudes nosacījums) | 25 Hz |
| Darba cikls | <2% |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 100A |
| Sliekšņa strāva Ith | 18A |
| Darba spriegums Vop | 4V |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | -45-60 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -55~+85 grādi |
Zīmējums:

Horizontālie diožu lāzeru bloki -Vadītspējīgi vai ar ūdeni-dzesēti lineāro diožu lāzeru bloki, kas darbojas CW vai QCW režīmā. Masīvi tiek montēti, izmantojot patentētu Fluxless Clam tehnoloģiju, kas palielina dzesēšanas efektivitāti un pagarina lāzera kalpošanas laiku.
Salikto skursteņu skaitu var iestatīt atbilstoši klienta vajadzībām. Stackus var savienot atsevišķi vai virknē, lai panāktu individuālu vai grupu vadību.
Populāri tagi: 200W Horizontal Stack Arrays piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










