30 w 808 nm vadītspējīgi dzesēšanas komplekts (CCP pakete) viena stieņa lāzera diode
Conductively Cooled Package (CCP Package) lieljaudas lāzera diožu stieņi tiek plaši izmantoti cietvielu sūknēšanai (DPSS lāzers), infrasarkanajam apgaismojumam, medicīniskajai un estētiskajai ārstēšanai un laboratorijas pētījumiem. Mēs varam nodrošināt gan CW, gan QCW darba režīma lāzerdiodes.
Iespējas:
Pieejami 20W ~ 60W CW un 100W ~ 300W QCW lāzerdiožu stieņi.
Pieejami 808 nm, 830 nm, 940 nm, 976 nm, 1064 nm.
Standarta konfigurācija un klienta dizaina pakotne
Optimizēta OE konversijas efektivitāte
Pieejams ar ātrās ass kolimācijas objektīvu
Ilgs kalpošanas laiks > 10,000 stundas

Datu lapas
Preces nr.: CC808DL30
Preces nosaukums: 30w 808nm CS lāzerdiode
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Izejas jauda | 30W |
| Darba režīms | CW |
| Izstarotāju skaits | 19 |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 33A |
| Sliekšņa strāva Ith | 10.5A |
| Darba spriegums Vop | 1.85V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 52 procenti |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grāds |
| Temperatūras koeficients | ~0.3nm/grāds |
Detalizēts zīmējums:

Populāri tagi: 808nm ccp viena stieņa lāzera diožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










