12W 1470nm 20W 980nm šķiedras savienojuma diodes lāzers ar noņemamu tauriņdiodes lāzeru
Galvenās funkcijas:
- Šķiedru kodols: 200 um vai 400 um
- Darba režīms: CW
- Vairāk funkcionalitātes
pieteikums:
- Ablācijas terapija
- Medicīnas pētījumi
- akadēmija

Specifikācija
Preces Nr.:FC9814CB30
Preces nosaukums: 980/1470nm 30 W šķiedras savienots diodes lāzers
| Optiskais | Tipiskā vērtība |
| Centra viļņa garums 1 | 980±10nm/>/=20W |
| Centra viļņa garums 2 | 1470±10nm/>/=12W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedru kodols | 200 um vai 400 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| šķiedras savienotājs | SMA{0}}SMA905 |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Lth | <13A |
| Sliekšņa strāva Lth |
<1A |
| Darba spriegums Vop | <8V |
| Mērķēšanas stars | 650 nm |
| PD | < 2000 uA |
| Termistors | 3477/10kΩ |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30~75 grādi |
Izmērs:

Tam parasti ir 14 elektrisko savienojumu tapas, un to bieži izmanto augsta blīvuma optiskās šķiedras sakaru sistēmās. Tauriņu paketi ir viegli integrēt kompaktās sistēmās, un tā ir populāra izvēle augstas veiktspējas, kompaktiem lāzera avotiem.
"Tauriņa" pakotne bieži ir izvēles formāts telekomunikāciju un cietvielu lāzera sūknēšanas lietojumprogrammām, piedāvājot ārkārtīgi augstu termisko stabilitāti un šķiedru savienojuma integrāciju. Viena no visizplatītākajām tauriņu pakotņu konfigurācijām ir 14-tapas versija, kas sastāv no volframa-vara sakausējuma (vara-volframa sakausējums, WCu vai CuW) vai molibdēna-vara sakausējuma (vara-molibdēna sakausējums, MoCu vai CuMo). kam ir augsta siltumvadītspēja. Pieejamā vieta iepakojumā var ievietot papildu sastāvdaļas, piemēram, termoelektrisko dzesētāju (TEC Cooler) vai integrēto fotodiode.

Populāri tagi: 12w 1470nm + 20w 980nm divu viļņu garuma šķiedras savienojuma tauriņdiožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā















