Noņemams 976 nm ~ 980 nm lieljaudas šķiedras savienots infrasarkanā lāzera diodes modulis
Iespējas:
Daudzrežīmu medicīniskā lāzera modulis
14 adatu tauriņu iepakojums
Noņemama šķiedra
200 um vai 400 um šķiedras kodols pēc izvēles
Liela jauda 10w, 12w, 15w izejas jauda
Fotodiode, TE dzesētājs, termistors, mērķēšanas stars un šķiedru detektors
Pielietojums:
Medicīniskā lāzera traktēšana
Sajūta
Citi
BrandNew Tech var piedāvāt arī pielāgotu Fiber Coupled LD
Lūdzu, dariet man zināmu savu īpašo pieprasījumu:
1. Pielāgota izejas jauda
2. Pielāgota šķiedra
3. Pielāgots šķiedras savienotājs

Specifikācija:
Preces Nr. FC976CB15
Preces nosaukums: noņemams tauriņveida daudzrežīmu šķiedru savienots diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 976nm�% B110nm |
| Izejas jauda | 15W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedra | Noņemams |
| Šķiedru kodols | 200um/400UM |
| Šķiedra NA | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 2,5 m/2,5 mm jaka |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Elektriskās | |
| Darba strāva | 9A |
| Sliekšņa strāva | 0.6A |
| Darba spriegums | 4V |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30~70 grādi |
Iepakojuma rasējums un tapu funkcijas:

Populāri tagi: Noņemams 15W 976nm 980nm Butterfly Laser Diode piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










